Rovnako ako v prípade dielenských budov a skladovacích systémov pre úžitkové vozidlá vybavujeme naše jedinečné pracovné a dielenské nákladné vozidlá výlučne švédskym systémom Edström. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti vybavenia pracovných vozidiel sme schopní nakonfigurovať a zrealizovať pracovný príves špeciálne pre vás - podľa vašich potrieb a požiadaviek! Na prestavby prívesov používame výhradne skrinkové prívesy prémiovej kvality Debon a ponúkame prívesy v niekoľkých rôznych veľkostiach a konfiguráciách. 

Každý príves konfigurujeme a staviame výhradne na mieru, pričom so zákazníkom prediskutujeme možnosti výberu konkrétneho typu prívesu, konfiguráciu dielenského a skladového systému a v prípade potreby aj ďalšie vybavenie (osvetlenie, elektroinštalácia, zabezpečenie objemného nákladu atď...). Následne vypracujeme cenovú ponuku a návrh vrátane 3D vizualizácie a cenovej ponuky.

Hlavné výhody dielenských prívesov sú:

- Preprava osobným vozidlom, vďaka čomu sú vhodné pre všetkých, ktorí na svoju prácu nepotrebujú osobné vozidlo.

- Preprava úžitkovým vozidlom, vďaka čomu sú vhodné pre tých, ktorí potrebujú využiť úložný priestor dodávky na prepravu objemného nákladu.

- Možnosť odstavenia v čase, keď mobilnú dielňu nepotrebujete alebo ste uprostred dlhodobejšej práce. Jednoducho ju odpojíte, zaistíte a necháte na mieste práce.

- Nižšia nadobúdacia hodnota v porovnaní s vozidlom. Ak nepotrebujete úžitkové vozidlo výlučne na svoju prácu, pracovný príves je pre vás tou správnou voľbou.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich dielenských prívesov alebo chcete, aby sme vám nakonfigurovali príves špeciálne pre vás, neváhajte nám napísať na e-mailovú adresu info@do-dodavky.sk alebo nám napíšte prostredníctvom nižšie uvedeného dopytového formulára.